Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Maxiu, a słuchałeś może tego przemówienia? Bo ja słuchałem i nie ma żadnej żenady. Powodem do dumy wg premiera były protesty studentów, a nie pomysł Gomułki. Więc nie świruj, bo żenadą jest wymyślanie kolejnych fake newsów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te słowa niezależnie od tego, czy są tylko zwykłą niezręcznością są żenujące.50 lat temu władze komunistyczne w antysemickiej nagonce pozbawiły obywatelstwa i zmusiły do emigracji nawet 20 tysięcy Polek i Polaków żydowskiego pochodzenia. Czy taką tradycję chwali polskiego rządu?Tak samo jak składani...
Te słowa niezależnie od tego, czy są tylko zwykłą niezręcznością są żenujące.50 lat temu władze komunistyczne w antysemickiej nagonce pozbawiły obywatelstwa i zmusiły do emigracji nawet 20 tysięcy Polek i Polaków żydowskiego pochodzenia. Czy taką tradycję chwali polskiego rządu?Tak samo jak składanie kwiatów pod pomnikiem Brygady Świetokrzyskiej...jako obywatel ma prawo ale jako premier RP to juz jest na granicy przegięcia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@maxicoveri- Czyli powstanie warszawskie też nie jest powodem do dumy bo się źle skończyło?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
maksiu a ojciec to przypadkiem do wanny ci nie wchodził?bita ruro
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby wypędzili wszystkich, to teraz mielibyśmy mniej problemów. Mniej złodziei wyprzedawało by własność naszego państwa. Nie mielibyśmy pana szechtera(specjalnie z małej). To było jedno z najlepszych posunięć rządzących Polską w historii. Szkoda tylko, że jedynie komuniści mogli zdobyć się na coś t...
Gdyby wypędzili wszystkich, to teraz mielibyśmy mniej problemów. Mniej złodziei wyprzedawało by własność naszego państwa. Nie mielibyśmy pana szechtera(specjalnie z małej). To było jedno z najlepszych posunięć rządzących Polską w historii. Szkoda tylko, że jedynie komuniści mogli zdobyć się na coś tak wspaniałego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane