Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Jak to określił Szczerski"stosunki atmosferyczne między Polską a USA uległy pogorszeniu"moze mi kto wytłumaczyć o co tu chodzi?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Byl taki jeden co robil laske amerykanom i co z tego wyszlo ? ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Bulls**t kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy." - pelna wypowiedź "takiego jednego" ..moim zdaniem bardzo trafna analiza naszych stosunków (nomen omen) międzyna...
"Bulls**t kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy." - pelna wypowiedź "takiego jednego" ..moim zdaniem bardzo trafna analiza naszych stosunków (nomen omen) międzynarodowych
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bez laski się nie obejdzie... np trzeba będzie gdzieś na wojnę wysłać WOT na przykład
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane