Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co będzie jak ktoś obleje?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będzie obowiązkowa czy będzie można wybrać ja jako przedmiot dodatkowy ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szkoły i inne placówki oświatowo-wychowawcze są instytucjami świeckimi- z założenia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@szatan - tak, ale teologia jest nauką jak każda inna, skoro jest nauczana reigia, to czemu nie dać możliwości zdania z niej matury?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech zdają ale w szkołach katolickich a nie świeckich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Religia nie jest nauką! To wiara. Religioznawstwo to jest nauka o religiach i to można traktować jako przedmiot naukowy. Jeśli mówimy o religioznawstwie to uczmy się wszystkich religii a nie o jednej. A w sumie co tu dyskutować. KK załatwił sobie etaty w szkole za publiczne pieniądze, emeryturki sz...
Religia nie jest nauką! To wiara. Religioznawstwo to jest nauka o religiach i to można traktować jako przedmiot naukowy. Jeśli mówimy o religioznawstwie to uczmy się wszystkich religii a nie o jednej. A w sumie co tu dyskutować. KK załatwił sobie etaty w szkole za publiczne pieniądze, emeryturki szkolne, a teraz jeszcze wpycha swoich na wychowawców klas. Kasta pe****lów i kropka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane