Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
do nie dawna sądziłem, iż miller jest mistrzem gadania o niczym do mikrofonu ale jednak nie! antoni smoleński zdetronizował go o mile ! antek, to już jak coś powie to powie,ale potem powie ,że nie powiedział i że to nie tak co mówił bo inaczej myślał, a jak go przyłapali na "hause of credit car...
do nie dawna sądziłem, iż miller jest mistrzem gadania o niczym do mikrofonu ale jednak nie! antoni smoleński zdetronizował go o mile ! antek, to już jak coś powie to powie,ale potem powie ,że nie powiedział i że to nie tak co mówił bo inaczej myślał, a jak go przyłapali na "hause of credit cards", to on nie ma czasu i nie zainteresowany jest tematem ! a 15 baniek jak nie ma tak nie ma , nie z jego kieszeni !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane