Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a poza tym to taki jeden "wujek dobra" co to radził zmienić pracę i wziąć kredyt już kiedyś był, a teraz go nie ma, i wcale nie musiał "przejechać po pijanemu niepełnosprawnej ciężarnej zakonnicy na przejściu dla pieszych" żeby ludzie mu podziękowali i odstawili na bok
a poza tym to taki jeden "wujek dobra" co to radził zmienić pracę i wziąć kredyt już kiedyś był, a teraz go nie ma, i wcale nie musiał "przejechać po pijanemu niepełnosprawnej ciężarnej zakonnicy na przejściu dla pieszych" żeby ludzie mu podziękowali i odstawili na bok
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten typek w ogóle niewiele widział, a teraz to mu kasa przysłoniła widok na rzeczywistość.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ehh, mieć to szczęście i móc mu jeb..ąć w ten zakłamany, sprzedajny ryj...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zegarki nosi lepsze niż Sławek, ale czemu się dziwić: facet zapier.ala...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic dziwnego, że nie widział, skoro od lat zajmuje się opier*alactwem na koszt innych. Tak, studenci naprawdę pracują w marketach wykładając towar.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane