Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3A po co im podwyżki? Jeszcze im się suweren zbuntuje. Po prostu będą se dawać co miesiąc nagrodę 80 tyś i wyjdzie na to samo jakby zarabiali po 100 tyś miesięcznie. A głupi suweren będzie myślał ze lewackie media cały czas mówią o jednej i tej samej nagrodzie a nie comiesięcznej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niby oburzające. a teraz proste pytanie - jak chcę zatrudnić w firmie kumatego dobrego pomocnika, to na dzień dobry mówię 10 000 (żeby w ogóle zechciał rozmawiać) i kończymy z reguły na 12-14k. wybieram rzeczywiście mądrych i odpowiedzialnych, ale też nie są to jakieś naprawdę wybitne umysłowo jedn...
niby oburzające. a teraz proste pytanie - jak chcę zatrudnić w firmie kumatego dobrego pomocnika, to na dzień dobry mówię 10 000 (żeby w ogóle zechciał rozmawiać) i kończymy z reguły na 12-14k. wybieram rzeczywiście mądrych i odpowiedzialnych, ale też nie są to jakieś naprawdę wybitne umysłowo jednostki, jakie chętnie widziałbym za sterami kraju. I co, mam wierzyć ze rząd znajdzie fachowca za 8k???? gdyby mi premier ofiarował posadę wiceministra za 15k to raczej bym go wyśmiał. a skusi się tylko przeciętniak, albo ktoś, kto wie ze nakradnie 10x tyle i temu się poświęca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane