Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekawe ile kosztowały te plakaty z całą akcją i kto za to zapłaci.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
napewno mniej niż bilbordy o sędziach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
s221 ciesz się tumanie, że Morawiecki chce robić za te drobne, w poprzedniej pracy zarabiał 10x tyle:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak będą sobie tak Przyznawac premie i kasę to faktycznie wyjdziemy z długów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie są duże kwoty w stosunku do uszczelnienia podatku VAT. Po 2 te pieniądze i tak wrócą do gospodarki. Raczej Morawiecki nie zakopie ich w ogródku.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to nie jako emeryt dostałem 56zł podwyżki i teraz sam nie wiem co z tym zrobić oddać wnukom, dać dzieciom czy też iść na dz***i (ale to wiąże się z sowitą dopłatą viagra plus godzina równa się min 250zł i znów muszę dołożyć z własnej kieszeni)i diabli wzięli całą podwyżkę a nawet jestem na debec...
Jak to nie jako emeryt dostałem 56zł podwyżki i teraz sam nie wiem co z tym zrobić oddać wnukom, dać dzieciom czy też iść na dz***i (ale to wiąże się z sowitą dopłatą viagra plus godzina równa się min 250zł i znów muszę dołożyć z własnej kieszeni)i diabli wzięli całą podwyżkę a nawet jestem na debecie .................
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane