Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
masiusz 🌾 Wieśniak
8 lat temu

I co w tym dziwnego?? Ci przy korycie od zawsze maja podwojne standardy. A mendy z pisuaru to juz wybitnie .

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
8 lat temu

Powinni wprowadzić większy wat od zagranicznych marek. Zeby głupie poloczki nie wydawali całej swojej wypłaty na jakieś monstety a potem płaczą po mopsach ze na utrzymanie dzieci im brakuje i chcą 500 plus i inne socjalizmy. Które przeżrą w macu.

0

Zglos komentarz

Reklama