Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Andrzej: "O jaki fajny karzełek! Zrób fikołka!".

0

Zglos komentarz

W
woland_demon 🏆 Master
8 lat temu

Jakby wrak oddali to komisja smoleńska nie mogłaby w nieskończoność kasy brać.

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
8 lat temu

Wrak nie oddadzą bo by się przez przypadek okazało ze metal ma rozwarstwienie molekularne od penetracji wiązki elektronów z dział na orbicie, a tak nikt się nie dowie i będzie g*t.

0

Zglos komentarz

Reklama