Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Obrzydliwy babsztyl. Armia-brak inwestycji. Polityka zagraniczna-lezy i kwiczy(skloceni chyba jestesmy juz z kazdym, groza nam sankcje nalozone przez UE). Sadownictwo - upartyjnione(Witaj komuno). Sluzba zdrowia: zadnych reform. Emerytury, zadluzony ZUS -lepiej nie mowic. Inwestycje-zero procent w s...
Obrzydliwy babsztyl. Armia-brak inwestycji. Polityka zagraniczna-lezy i kwiczy(skloceni chyba jestesmy juz z kazdym, groza nam sankcje nalozone przez UE). Sadownictwo - upartyjnione(Witaj komuno). Sluzba zdrowia: zadnych reform. Emerytury, zadluzony ZUS -lepiej nie mowic. Inwestycje-zero procent w skali PKB(doslownie zero). Nowe podatki: paliwowy, bankowy. Dlug (publiczny, zagraniczny) -gwaltwny wzrost. Gigantyczny wzrost biurokracji, obsadzanie 'misiewiczy' w ministerstwach i spolkach skarbu panstwa. Milionowe dotacje dla kleru. Dlugo wymieniac, FAKT - jest kur... za co brac premie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
do dzisiaj się nie dowiedziałem, gdzie antonio smoleński przepuści 15 000 000 mln ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taktyka obłudnych PISiorow zawsze była taka żeby kłamać i oczerniać innych. Poprzedni rząd był zbyt inteligentny i niestety nie zrobił z nimi porządku za wszystkie ich poprzednie kłamstwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jak już to panie lewaku...ja z tobą na jednym gównie się nie ślizgałem...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane