Reklama
Reklama

Komentarze

1
P
pinimini 💩 JP 100%
8 lat temu

No jest Ekologiem: je mięso ekologiczne(bez antybiotyków i sterydów), dokarmia zwierzęta w zimie, chore drzewa wycina itp... to mi się wydaje , że jest. natomiast pseudo ekolog : drze ryja na piły spalinowe, kładzie się przy martwej zwierzynie , je trawę. to Szyszko raczej nie jest pseudo...

No jest Ekologiem: je mięso ekologiczne(bez antybiotyków i sterydów), dokarmia zwierzęta w zimie, chore drzewa wycina itp... to mi się wydaje , że jest. natomiast pseudo ekolog : drze ryja na piły spalinowe, kładzie się przy martwej zwierzynie , je trawę. to Szyszko raczej nie jest pseudo...

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
8 lat temu

Ta. Jest ekologiem bo je ekologiczne mięso ;-))) Bardzo ciekawa teoria. Zapewne też jest wieprzem bo je mięso wieprzowe. ;-)

0

Zglos komentarz

Reklama