Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1No jest Ekologiem: je mięso ekologiczne(bez antybiotyków i sterydów), dokarmia zwierzęta w zimie, chore drzewa wycina itp... to mi się wydaje , że jest. natomiast pseudo ekolog : drze ryja na piły spalinowe, kładzie się przy martwej zwierzynie , je trawę. to Szyszko raczej nie jest pseudo...
No jest Ekologiem: je mięso ekologiczne(bez antybiotyków i sterydów), dokarmia zwierzęta w zimie, chore drzewa wycina itp... to mi się wydaje , że jest. natomiast pseudo ekolog : drze ryja na piły spalinowe, kładzie się przy martwej zwierzynie , je trawę. to Szyszko raczej nie jest pseudo...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ta. Jest ekologiem bo je ekologiczne mięso ;-))) Bardzo ciekawa teoria. Zapewne też jest wieprzem bo je mięso wieprzowe. ;-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane