Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fajnie, ze nie widac ze ten portal to jakas tuba propagandowa co druga wstawka jest upolityczniona i wysmiewa partie rzadzaca jakby conajmniej opozycja wnosila cos nowego. Zenujace...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przypominam że jak rządziła poprzednia ekipa to co druga wstawka była na PO lub Bronek z domalowanym krzesłem. Wtedy jednak jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No nie, ja tych krzeseł nie domalowywałem. Za to nie jedną wstawkę na PO mam na głównej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
siurek nie domalowywałeś krzeseł bo krzesło było naprawde, za to teraz stałes sie Master of Photoszopa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
kwi kwii kwiii no na pewno nie należały się wam lewackie patałachy i nieudacznicy. CHWAŁA PIS POPARCIE POWYŻEJ 50%!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Te pieniądze należały się SB na emerytury, jak PiS mógł je wypłacić sobie za ponad 2 lata dobrych rządów! Toż to skandal!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli za to to jak najbardziej jej się należy ta nagroda. Że przyczyniła się do przetransportowania ich expressem bez przystanku w PL do upragnionej ziemi niemieckiej. Gdyby ta szarańcza tu zakowiczyła choćby na chwilę to na aferę z tymi nagrodami nikt by nawet dzisiaj uwagi nie zwrócił:-)
Jeśli za to to jak najbardziej jej się należy ta nagroda. Że przyczyniła się do przetransportowania ich expressem bez przystanku w PL do upragnionej ziemi niemieckiej. Gdyby ta szarańcza tu zakowiczyła choćby na chwilę to na aferę z tymi nagrodami nikt by nawet dzisiaj uwagi nie zwrócił:-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
siurek męczysz się zmyślasz a PIS 46,7% peło 22 no kropka 4,7% opłaca się noce zarywać?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane