Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Dawno takich bredni nie słyszałem. Jaki NIP nabywcy? Osoba fizyczna nie prowadząca działalności nie posiada już nr NIP. Posiadają je firmy , a one biorą fv. Więc nie róbcie z ludzi de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie robi... podawanie numeru nip na paragonie by ewentualnie później do niego wystawić fakturę... jeśli nie poda NIP to faktury do paragonu nie dostanie...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowieku od 25 lat mam do czynienia z podatkami więc nawet nie chcę dyskutować na ten temat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak masz do czynienia, to śledź na bierząco poczynania naszych rządzących. Wysłałem Ci artykuł na priv.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie zrozumieliśmy się. Zwykłego Kowalskiego to nie dotyczy bo jak pisałem nie posiada nr nip. Właśnie sprawdziłem czy kasa jaką posiadam ma możliwość wpisania nipu nabywcy, nie ma problemu. Możliwe że są kasy które nie mogą tego zrobić, nie wiem więc się nie wypowiadam.Jak dla mnie to robienie z igł...
nie zrozumieliśmy się. Zwykłego Kowalskiego to nie dotyczy bo jak pisałem nie posiada nr nip. Właśnie sprawdziłem czy kasa jaką posiadam ma możliwość wpisania nipu nabywcy, nie ma problemu. Możliwe że są kasy które nie mogą tego zrobić, nie wiem więc się nie wypowiadam.Jak dla mnie to robienie z igły wideł.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
niestety ale pierwszy raz od dwóch lat powiem, że Morawiecki bredzi. I przykro mi to stwierdzić bo jest to kpina z polskich przedsiębiorców
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane