Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
sztefanhunter 😏 Szyderca
8 lat temu

I dobrze bo warto promować swój kraj.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
8 lat temu

PiS odplywa...

0

Zglos komentarz

J
janco1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

woland_demon kupią coś namacalnego, Pamiętasz jak w 2015 Ministerstwo Pracy wydało 49 mln złotych na stworzenie portalu dla osób potrzebujących pomocy społecznej, w tym bezdomnych?

0

Zglos komentarz

Reklama