Reklama
Reklama

Komentarze

11
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Gdyby Niemcy w czasie oblężenia Stalingradu mieli taką orkiestrę, to ona okrążyłaby miasto kilka razy, zagrała coś na trąbach i Stalingrad by padł. Trzeba uczyć się historii, nawet tej biblijnej. Ten Pułk to pewnie sprawka któregoś z generałów kapelanów. :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Może polska armia szykuje się do zdobycia Jerycha stosując znane z historii i pewne metody?

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
8 lat temu

Głódź trąbił...

0

Zglos komentarz

J
juve1974 🌾 Wieśniak
8 lat temu

uuuu widzę że tu fachowcy w cińkich spodniach.

0

Zglos komentarz

O
oryginalgabber 🏹 Łowca
8 lat temu

No to bedziemy strzelać z klarnetu i puzona.

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
8 lat temu

No i teraz naprawdę czuję się bezpiecznie.

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
8 lat temu

No to teraz zatrąbią wszystkich wrogów.

0

Zglos komentarz

A
amigo23 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Powoli robi się korea północka. Będziemy na święto wojska polskiego wystawiać największą orkiestrę największą kuchnię polową traktory będą ciągnęły największe makiety łodzi podwodnych a na czele będzie jechał największy baran Maciuś

0

Zglos komentarz

C
czepio 🏹 Łowca
8 lat temu

Hej, spoko. Już gdzieś czytałem, że od dźwięku trąb rozpadły się mury jakiegoś miasta.

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
8 lat temu

No co wy chcecie - a słynne trąby jerychońskie? Bójcie się nas. Mury Kremla już się trzęsą w posadach... ze śmiechu :D

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
8 lat temu

Wreszcie w czymś jesteśmy potęgą ;)

0

Zglos komentarz

B
binder69 😏 Szyderca
8 lat temu

A będą grać na dudach?

0

Zglos komentarz

M
maciejos78 😏 Szyderca
8 lat temu

Wroński - jedna znajczerwieńszych i najbardziej cuchnących szmat...

0

Zglos komentarz

Reklama