Reklama
Reklama

Komentarze

8
W
Wysublimowany 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

A na szczycie będzie napis " Spieprzaj Dziadu".?

0

Zglos komentarz

S
Saska_Klempa 🏹 Łowca
8 lat temu

Na szczycie tej drabinki Prezes dojdzie w końcu do prawdy ;)

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

A potem pojdzie jeszcze dalej. I pieprznie na swój spróchniały ryj. Pycha kroczy przed upadkiem.

0

Zglos komentarz

K
kuty111 🌟 Padawan
8 lat temu

Bardzo twórcze ,bardzo coś na poziomie kafla chodnikowego, autor zapomniał że to pomnik nie Kaczyńskiego a 96-ściu ofiar katastrofy smoleńskiej

0

Zglos komentarz

K
kuty111 🌟 Padawan
8 lat temu

Bardzo twórcze ,bardzo coś na poziomie kafla chodnikowego, autor zapomniał że to nie pomnik Kaczyńskiego a 96-ściu ofiar katastrofy smoleńskiej i nie tylko z prawicy Troche szacunku by sie przydało

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

nie uznaje tego pomnika jakopmnikaku czci ofiar, to wyraz megalomani ipoczucianwladzy prezesa ze moze wszystko i nie wacha sie tego zrobic

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Gdy brak szacunku, takie są efekty!

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Czyzby z drugim kartoflem było juz tak zle, ze sobie schody do nieba buduje?

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
8 lat temu

Schodki sobie zbudował, żeby drabinki nie musieli za nim ciągle nosić.

0

Zglos komentarz

P
potek66 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ocena: -3 (glosow:11) 2018-03-28 15:25:39 durniu czy umiesz czytać? napisałem że na świeta a nie przed świetami matołku. Rozlicz mnie jeśli siemyle co najwyżej po wielkanocy.. kubuś i jak tam 5zł za litr pb95

0

Zglos komentarz

Reklama