Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Jak już tak głąbie wstawki robisz to nie powiedział że na caritas tylko na cele charytatywne ale wiadomo sorosowe do kieszeni wpadają ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak już tak głąbie wstawki robisz to nie powiedział że na caritas tylko na cele charytatywne ale wiadomo sorosowe do kieszeni wpadają ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za mały móżdżek ma prostaczek prawicowy i nie jest w stanie tego pojąć :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak nas okradli. Co za różnica PIS czy Caritas. Złodzieje. Na leczenie wcześniaków to nie ma kasy.. K---a.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Katolska logika - tak czy tak Carytas je "przeliczy " i podzieli
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hehe już info z czerskiej przyszło na co pluć, szybko dział żydokomuna
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lugramek, pieniadze na organizacje takie jak Caritas mozna odpisac jako darowizne i odzyskac w 100%. Twoi pracodawcy są de**lami, mysleli, ze to sie nie wyda?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
piotrusiu wiem ze za myslenie ci nie placa tylko od komencika i wstawki, ale na prawde wydaje ci sie ze zrobia tak jak piszesz i wystawia sie pod ostrzał niemieckiego tvnu, lisweeka czy innego go**a wyborczego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli transfer z jednych nienazartych mord w drugie - nie wiem co to ma niby zmienic, za malo kosciol dostal kasy od rzadu przez ostatnie 3 lata?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dając datek na Caritas odliczą to sobie od podatku. Więc drugi raz nasza kieszeń zostanie uszczuplona.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak i papiez zrobi impreze za te pieniadze tak jak to robi owsiak z pieniedzmi wosp organizujac woodstock :) frajerek jestes
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przez ten przekręt i tak prezes pisu nie uratuje,pójdzie na dno jak T*tanic.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zdrada!!! Pisowcy sprzedali Polskę Niemcom!!! Co prawiki nie kwiczą? nie wygodny temat?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane