Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1A ja wolał bym kościelne państwo z 10% procentowym podatkiem niż świeckie państwo które rucha mnie na 18% podatku dochodowego 23% Vat potem jeszcze na składki emerytalne i rentowe i zdrowotne co przy zarobkach 2500 zła na ręke daje jakieś 30000zł rocznie. Więc ch. w d. komuchom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakieś bezpodstawne porównanie. Od kiedy to państwo kościelne miałoby dawać niższe podatki? Czyżby w kościele już do końca mózg wyprało?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Primo ziomek ma rację poczytaj czym była dziesiecina Secundo podziekujcie kwasniewskiemu ze podpisał konkordat
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co to ma wspólnego z podatkiem? Gdyby był podatek religijny, to w magiczny sposób VAT by nie zniknął. Za coś to państwo musi się utrzymać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane