Reklama
Reklama

Komentarze

5
O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
8 lat temu

jarek z antkiem powinni tam stać. bochatery

0

Zglos komentarz

J
jpr123 🌾 Wieśniak
8 lat temu

"bochatery" ale żeś dowalił z ortografią. Co do sensu komentarza to jestem na tak, masz rację

0

Zglos komentarz

O
ogrodnik66 🎖️ Snajper
8 lat temu

jpr "Co do sensu komentarza to jestem na tak" błysnąłeś inteligencją.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Komentarze, życie napisze!

0

Zglos komentarz

K
kary1977 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Bo chłopaki po Wa-wie się lansują.

0

Zglos komentarz

M
malgolina 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nasze władze mają focha na władze rosyjskie, dlatego nikt tam nie pojechał.

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

żona powiedziała że jak umre to też będzie chodziła co miesiąc modlić się do biura gdzie pracuje aż jej dobrze zapłacą to może przestanie

0

Zglos komentarz

Reklama