Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3ta karetka to zapewne prowokacja tvnowsko zydowska! kierowca byl redaktor wyborczej a na spedzie smolenskim byli sami opozycjonisci i boheterowie zczasow prl.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Karetka pewnie robi tam za zabezpieczenie medyczne a ty siejesz gó**oburze trolu jeden
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jestes skurw**lem który łże chamie jeden, jest na necie wyraźny film JAK KARETKA PRÓBUJE SIĘ PRZEBIĆ A K**AS KULSON NIE POZWALA PRZEJECHAĆ POMIMO PRÓŚB LUDZI
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Skoro tak jest to trzeba było tu umieścić ten film a nie zdjęcie... czy to powód żeby mnie wyzywać?! Najeźdżacie na mocherów którzy stekiem wyzwisk bronią biznesmena rydzyka a sam jak się zachowujesz?! Proszę mnie przeprosić...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
próbowałem filmu nie udało mi się ściągnąć ale sprawa jest głośna bez problemu znajdziesz wygoogluj "pis nie wpusci karetki smolensk" 4 pierwsze wyniki dotyczą tego zdarzenia. Sorry wyzwałeś mnie od trolów zamaist zadać normalne pytanie. Odpowiedziałem ci na poziomie z którego zacząłeś....
próbowałem filmu nie udało mi się ściągnąć ale sprawa jest głośna bez problemu znajdziesz wygoogluj "pis nie wpusci karetki smolensk" 4 pierwsze wyniki dotyczą tego zdarzenia. Sorry wyzwałeś mnie od trolów zamaist zadać normalne pytanie. Odpowiedziałem ci na poziomie z którego zacząłeś. I pamietaj nastepnym razem karetka może spóźnić sie do ciebie bo akurat tej władzy czy innej może być to wygodne , to należy zwalczać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane