Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Gazety wyborczej ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jeszcze wolniejsza Polska będzie ? O laboga , żeby tylko wiatr jej nie porwał.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety robi się coraz wolniejsza. Gdy inne Państwa grzęzły w kryzysie i były na minusie. My byliśmy sporo na plusie. Teraz nowa władza tak udoskonaliła, że one są mocno na plusie a nam do nich sporo brakuje.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No i teraz mam nadzieję antoni pozwie tego pana i przed sądem udowodni że nie kłamie :D...Tylko czy sie odważy?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Moja nauczycielka matematyki mawiała "mało mleka daje krowa co dużo ryczy" a Pan Antoni to właśnie taka krowa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kiedy ta wolna polska bedzie bo na razie jestesmy pod okupacja ???????????? PRAWDA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Odpowiedział "dziennikarz" "Wymiotnej" strasząc "wolną" Polską Buahahahahahahahahahahha, o k..... Zryty beret Szechtera i spółki
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szczekajcie szczekajce nic Wam to nie da maxy jurki i esssmany hehe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Misio tobie to też nie pomoże w obronie pańcia, on już mam nadzieje odejdzie na emeryturę. Pozdrawiam Yiddish
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej odejdzie na rentę chorobową. Tam gdzie jego miejsce, do psychuszki. Choć może nie? Wiele wskazuje, że to ruski agent. Więc może tak dobrze się kamufluje udając wariata, bo im wiele uchodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane