Komisja Macierewicza kosztowała nas już ponad 20 baniek.
przez
jurek1102
— 8 lat temu
ministerstwo od elektrowni atomowych ministra grada pochłonęło 180mln, a zrobiło zupełnie NIC. sam minister grad otrzymywał ok. 100tys. zł miesięcznego wynagrodzenia.
Zgłoszenie zostało wysłane