Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Polaczek zamiast ratować własne dupsko próbuje ocalić dobytek swojego życia...

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Zwłaszcza, że to nie w Polsce.

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
8 lat temu

Yebał cie pies iszynosie!!!

0

Zglos komentarz

J
Jerun 🌾 Wieśniak
8 lat temu

i te pieski małe

0

Zglos komentarz

K
kurde26 😏 Szyderca
8 lat temu

Jakim trzeba być de**lem żeby przewozić, względnie montować taki zbiornik wraz z zawartością. No de**le. Podejrzewam że to w Usa

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
8 lat temu

Piękna, głupia katastrofa

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
8 lat temu

Zrobił bombę paliwowo-powietrzną. Maciarow nazywał ją inaczej.

0

Zglos komentarz

Reklama