Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pisjugend
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tylko że jak przyjdzie się bić za kobiety i dzieci to nie ty pójdziesz pierwszy w bój za was za nas, ale oni. Odwagę w internecie krytykować masz ale ciekawi mnie to jak byś staną z jednym z nich twarzą w twarz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A 20 kwietnia byłeś w lesie pohajlować w dniu urodzin wodza?,za dwa dni znowu się spotkacie w tym samym lesie i będziecie opłakiwać śmierć wodza?Dla mnie to jesteście typowe cioty co nie znają historii,weź idz w tym mundurku i hajluj przed kombatantami z II WŚ,durnota i jeszcze ras durnota
A 20 kwietnia byłeś w lesie pohajlować w dniu urodzin wodza?,za dwa dni znowu się spotkacie w tym samym lesie i będziecie opłakiwać śmierć wodza?Dla mnie to jesteście typowe cioty co nie znają historii,weź idz w tym mundurku i hajluj przed kombatantami z II WŚ,durnota i jeszcze ras durnota
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oni pójdä się bić nie żartuj. Będzie jak 39 kiedy to nor zgłosił się domhansa franka z propozycją utworzenia zdradzieckiego rządu okupayjnego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To są popieprzone ,zryte banie na których ojce poskąpili złotówkę ,aby kupić prezerwatywę przy ich poczęciu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane