Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Nie rozumiem, dlaczego te niedorby mają 35% poparcia. Czy Polacy są aż tak głupi????
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widziałeś kiedyś biedną rodzinę księdza ? to właśnie te 20% którym lepiej się żyje dzięki takim rządzącym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Rozumiem ze kamieniarze pracuja na kolanach ale zeby prezydent tak dumnego kraju...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to jest z Wami Polacy? Za czasow PRL, nikt nie mial wladzy bez poparcia Moskwy...Teraz bez popparcia Watykanu...Gdzie ta polska wolnosc? Z deszczu pod rynne, w czasach rzadow Rydzyka i Kaczynskiego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Coraz trudniej indoktrynować Polaków, lecz stare sposoby wykorzystywania religii do celów politycznych nadal się sprawdzają. Wystarczy zamachać różańcem, zawołać "szczęść Boże" i prostolinijny, poczciwy, Polak i często katolik, już jest kupiony." - wps.neon24.pl.neon24.pl
"Coraz trudniej indoktrynować Polaków, lecz stare sposoby wykorzystywania religii do celów politycznych nadal się sprawdzają. Wystarczy zamachać różańcem, zawołać "szczęść Boże" i prostolinijny, poczciwy, Polak i często katolik, już jest kupiony." - wps.neon24.pl.neon24.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tu klęczy przy grobie Papieża JPII (jedynej osobie w KK która szanowałem i szanował będę) a do dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców nie miała czasu i chęci wyjść bo jej należał się spływ. Taka z niej (pie*dolona) katoliczka. Udaje chyba po to żeby mieć poparcie u moherów!!! Szuja!
Tu klęczy przy grobie Papieża JPII (jedynej osobie w KK która szanowałem i szanował będę) a do dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców nie miała czasu i chęci wyjść bo jej należał się spływ. Taka z niej (pie*dolona) katoliczka. Udaje chyba po to żeby mieć poparcie u moherów!!! Szuja!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest tzw.promowanie siebie "na katola". Jeśli komuś chcę oddać cześć to robię to bez kamer i aparatów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane