Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Proponuję właścicielowi napisać PIas to idioci i olać temat bo jak kto zapyta o to to można zgonić na kr***nów z pro life.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Typowe prawaki. Innym chcą swoje poglądy narzucać a sami po 10 aborcji robili. Tylko ze za komuny i teraz bardzo załoją. Bo mają po 70 lat na karku i śmierć im zagląda w oczy. Winę za swoje aborcje zwalają na to ze była legalna czyli na komunę. I boją się ze nie pójdą do nieba. Myślą ze za tą walkę...
Typowe prawaki. Innym chcą swoje poglądy narzucać a sami po 10 aborcji robili. Tylko ze za komuny i teraz bardzo załoją. Bo mają po 70 lat na karku i śmierć im zagląda w oczy. Winę za swoje aborcje zwalają na to ze była legalna czyli na komunę. I boją się ze nie pójdą do nieba. Myślą ze za tą walkę z młodym pokoleniem które aborcje chce robić odpracują swoje grzechy. A moim zdaniem dobrze ze te stare prukwy post komunistyczne co się dziś nawróciły nie rozmnożyły się jeszcze bardziej. Dlatego dobrze ze te aborcje za komuny robiły haha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane