Reklama
Reklama

Komentarze

13
G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Teraz wiadomo dlaczego ten ze Świebocina ma tyle anten na głowie!

0

Zglos komentarz

P
perun12345 😏 Szyderca
8 lat temu

Świebocin?

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Oni powinni zaliczyć psychiatrę...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

A psychiatra też pisowski katolik

0

Zglos komentarz

A
amil37 🏆 Master
8 lat temu

Gorsze niż sekta. Fanatycy. W imię swoich poglądów gdyby mogli to by na stosach palili tych co mają inne zdania.

0

Zglos komentarz

A
amil37 🏆 Master
8 lat temu

A z drugiej strony robiąc z boga króla to nie jest obraza?

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
8 lat temu

Banda psycho-fanatyków. Ta ich szopka nie ma nic wspólnego z wiarą, i dbaniem o los kraju. Czym oni się różnią od Arabów ,też odpier..lają szopki gdzie popadnie.

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
8 lat temu

Na razie tylko tym, że jeszcze nie mają dostępu do broni.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
8 lat temu

Śmiać sie z nich ? nie, raczej płakać nad obłąkańcami

0

Zglos komentarz

Z
zLewus 🏹 Łowca
8 lat temu

zaraz zaraz ..czy to aby nie jest atak na demokratycznie wybraną władzę?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
8 lat temu

"Prawie rok czekania na miejsce w szpitalu psychiatrycznym." - radiogdansk.pl

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
8 lat temu

To dlatego jeszcze tu jestes? Zalatwic ci szybszy wstep?

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

Jak to mozliewe, ze oni legalnie uzywaja symbolu krzyza?

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

Od razu wpisac ich w poczet swietych katolickich.

0

Zglos komentarz

M
mendolyna 🎖️ Snajper
8 lat temu

Kiedyś w imię Jezusa płonęły stosy

0

Zglos komentarz

P
pejopejo 😏 Szyderca
8 lat temu

a od kiedy osoby karane mogą sprawować funkcje publiczne?

0

Zglos komentarz

B
bomber72 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ale ktoś miał pomysł z tymi pelwrynkami. Nie dość ze ośmieszył to jeszcze zarobił.

0

Zglos komentarz

Reklama