Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Afery,aferki niech wychodzą na jaw, niech lepszy sort i "ciemny lud" zobaczy kogo wybrał. Ponad dwa lata tego czegoś i wszystko w tyle, nic do przodu. Tzn. jeśli chodzi o kase to pisiory są do przodu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zobaczymy , jeżeli prokuratura się tym zajmie i będą dowody na te przekręty to jestem za tym by został ukarany . Jak będą dowody i będzie kara tzn. że takiej Polski chcę . Wszędzie są afery , tylko chodzi o to czy partia rządząca w danym czasie potrafi oczyścić swoje szeregi pozwalając na działanie...
Zobaczymy , jeżeli prokuratura się tym zajmie i będą dowody na te przekręty to jestem za tym by został ukarany . Jak będą dowody i będzie kara tzn. że takiej Polski chcę . Wszędzie są afery , tylko chodzi o to czy partia rządząca w danym czasie potrafi oczyścić swoje szeregi pozwalając na działanie sądom bez nacisków. Tym razem cię maxicoveri nie będę obrażał bo w tym przypadku masz rację .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
5 minut był przy korycie a już doić się nauczył ! ale w sumie od najlepszych co by nie było
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane