Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
jax1978 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Powstańcy "Śląscy" to takie "zielone ludziki" na początku XX wieku!

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Brawo pis ludzkie chłopy jak zwykle sprzątają to co sami najpierw napaskudzili, a wy się cieszycie jak norki w rui

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
8 lat temu

To nie zaden ruch narodowy, tylko banda bekartow ochrzczonych za dziecka w niezreformowanym kosciole, potomstwo zetemesowcow i komuchow przechrzczonych po 89tym.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
8 lat temu

Faktycznie, też nie sądziłem, że to powiem. Jojo prawidłowo pokazał w czym problem, przy tym nie zdradzając swojego światopoglądu.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Czy dobrze czytam jojo popirałby nadal nazioli gdyby jawnie ludziom literkami ss w gotyku po oczach nie dali

0

Zglos komentarz

Reklama