Reklama
Reklama

Komentarze

2
I
INOJENOPOCO 💩 JP 100%
7 lat temu

Dobrze że to nie gif z dźwiękiem bo bym się popłaca!

0

Zglos komentarz

R
ryszardorzal 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nieszczęście to jest przedewszystkim łeb prezesa.

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Dla jego wrogów bez wątpienia.

0

Zglos komentarz

Reklama