Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
jokerdisco 😏 Szyderca
8 lat temu

Spokojnie panowie W-wiacy to nie idioci tylko wykształcona część społeczeństwa i chyba dobrze wiedzą co się dzieje ...... im "Jaki" tak potrzebny jak wrzód na "du**e"

0

Zglos komentarz

P
pablo_2015 🎖️ Snajper
8 lat temu

...i właśnie dlatego bendom głosować na niejakiego czastkowskiego :DDD

0

Zglos komentarz

T
thyr 🎖️ Snajper
8 lat temu

Masz rację , dlatego bufetowa co ich wywala z kamienic ciągle w modzie .Wybierzcie lepiej kogoś niezależnego bo znowu będzie kip na ulicę

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

To może napisz o czyścicielach kamienic za czasów kaczynskiego? Jaki też wynajmie sobie takich?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

"bendom"

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakubek, nie zapomnij o paście do zębów.

0

Zglos komentarz

A
alubit 💩 JP 100%
8 lat temu

hanysy do hanysowa, nie do Warszawy

0

Zglos komentarz

P
pitol26 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jeśli warszawiacy wybiorą sobie na prezydenta HGW w spodniach,to będzie znaczyło to że większość mieszkańców bezpośrednio,lub pośrednio jest umoczona w przekręty ratusza. I tyle w temacie.

0

Zglos komentarz

Reklama