Reklama
Reklama

Komentarze

5
R
reffik 🌾 Wieśniak
8 lat temu

zło lubi zło

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
8 lat temu

raczej popiera.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
8 lat temu

Krycha znów zabłysła, pewnie słoma z butów jej przesłoniła pogląd na świat bądź też silne lekarstwa, albo nawet to i to naraz :-)

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
8 lat temu

To jednak prawda "baba bez bolca dostaje pier....a".

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

To Niesolowskiego już daaaaaaawno nikt nie blc*wal lol.

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

A na koncie sp4wners masz bana, pisowski trollu?

0

Zglos komentarz

M
mati2888 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ty ku**o babo chłopie ty smieciu je***y

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
8 lat temu

Narodzie ! " Wytrwaj ! " jeszcze tylko 1,5 roku i pisdeusze wrócą na soje miejsce w szeregu, czyli na dno.

0

Zglos komentarz

Reklama