Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2"Kaczyński i PiS "wiodą Polskę do katastrofy". List byłych ambasadorów. "Pozycja międzynarodowa Polski jest najgorsza od 1989 r. (...) Zła polityka zagraniczna PiS, które zdobyło władzę dzięki głosom 18 proc. proc. obywateli, nie ma poparcia większości narodu i musi mieć alternat...
"Kaczyński i PiS "wiodą Polskę do katastrofy". List byłych ambasadorów. "Pozycja międzynarodowa Polski jest najgorsza od 1989 r. (...) Zła polityka zagraniczna PiS, które zdobyło władzę dzięki głosom 18 proc. proc. obywateli, nie ma poparcia większości narodu i musi mieć alternatywę. Deklarujemy pomoc w jej stworzeniu" - napisali w liście otwartym b. ambasadorowie. Podkreślili, że "Polska musi realizować swe interesy we współpracy, a nie ciągłej wojnie z innymi." - polsatnews.pl
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane