Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
Endriu117 🌟 Padawan
8 lat temu

Ktoś ty robi w spodnie!

0

Zglos komentarz

K
kumanek666 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A po jakiego ch..a zwiedzać sejm?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Prezentujezz rypowe myślenie niewolnika lub sformatowenego przez system komucha. Ty nie musisz zwiedzac a nawet nie powinieneś bo nie jestes godny, tylko byś bezcześcił swoimi plugawymi stopami świątynie demokracji.

0

Zglos komentarz

K
kumanek666 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ale ty jesteś tępy, przebijasz tu wszelkie standardy. JakUBek ty nie reprezentujesz żadnego myślenia, jesteś głupszy niż kura,której właśnie ucieli łeb ale mimo to jeszcze zdążyła przebiec kilka metrów.

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakubek, ty nawet z domu nie wychodzisz. Nie martw się niedługo sięvto zmieni.

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakubet, ty nawet z domu nie wychodzisz. Nie martw się, niedługo się to zmieni.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Już się boję, co za id***a

0

Zglos komentarz

Reklama