Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Antykamera.. jesli chodzi o te dzieci w strojach ludowych.. coz.. jak ci to powiedziec.. mieszkamy w Stanach.. ale jestesmy Polakami.. nikt nie kaze nam sie tego zrzekac.. dzieci z domow polskich sa godnie wychowywane w tradycjach polskich.. tancza.. spiewaja.. kazde dumnie sie udziela.. czy kopiac...
Antykamera.. jesli chodzi o te dzieci w strojach ludowych.. coz.. jak ci to powiedziec.. mieszkamy w Stanach.. ale jestesmy Polakami.. nikt nie kaze nam sie tego zrzekac.. dzieci z domow polskich sa godnie wychowywane w tradycjach polskich.. tancza.. spiewaja.. kazde dumnie sie udziela.. czy kopiac pilke.. czy wystepujac. Nie strzelaj w nas na obczyznie.. bo nasze dzieci znaja wlasne pochodzenie.. nie mniej.. a moze nie wiecej niz rodzone w Polsce.. zla fotke wybrales.. powinienes byc dumny z postawy tych dzieci po drugiej stronie swiata..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlatego prawackie polityki na lewaków nie działają bo my już to widzieliśmy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dla c**la antykamery, czołowej szmaty i adminowej posuwaczki, nawet dziecko w ludowym stroju to wiocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Widzę to zdjęcie na dole a w uszach pobrzmiewa melodia ze szpulaka, jak ciągnie taśmę... dziś takich filmów nie kręcą... scena oskarowa bez dwóch zdań
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane