Reklama
Reklama

Komentarze

13
J
Jurek43115 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wywalić ich stamtąd na zbity ryj

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

No tocidź i wywalaj wykaż się pa**hu

0

Zglos komentarz

J
Jurek43115 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Z de**lami nie rozmawiam jakibie, a Twój awatar nie pozostawia wątpliwości. Szkoda, że nie żyłeś w tych czasach i nie wiesz, co porównujesz.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Przyjrzyj sie dokladnie awatarowi juz jakis pisde**l straszyl mnie prokuratura

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

W prokuraturze to ty dopiero będziesz.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

O właśnie to jest de**l i kapuś . Prokuratura nic mi nie zrobi . Za to ja tobie owszem bo wydam kasę i cie wierzę a po tym złożę osobiście wizyte

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakubku, Czekamy.(:

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakubek, takich, jak ty to gilem można zdmuchnąć.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Uważaj czego sobie życzysz bo może się spełnić- ostrzeżenie że studni życzeń, dla kogoś takiego jak ty oczywiście kompletnie nie do ogarniecia

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
8 lat temu

Jureczku ,tym wpisem przynosisz wstyd wszystkim Jurkom. Nie pozdrawiam Jurek.

0

Zglos komentarz

J
Jurek43115 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Idź sobie jeden z drugim do Bundestagu w Berlinie i wywieszaj transparenty przez okno, choćby nie wiem jak słuszne, żeby na przykład nakarmić dzieci w Afryce. Zobaczysz jak sobie szybkjo z tobą poradzą. Niestety, państwo prawa to państwo prawa a te niby supermatki, które nie pamiętają już jak Tusk j...

Idź sobie jeden z drugim do Bundestagu w Berlinie i wywieszaj transparenty przez okno, choćby nie wiem jak słuszne, żeby na przykład nakarmić dzieci w Afryce. Zobaczysz jak sobie szybkjo z tobą poradzą. Niestety, państwo prawa to państwo prawa a te niby supermatki, które nie pamiętają już jak Tusk je olał, narażają zdrowie swoich niepełnosprawnych dzieci dla kasy i dla sławy. Odebrałbym im prawa rodzicielskie. Takie są fakty yurku. Nie pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
8 lat temu

A kiedy Tusk je olał, bo w 2014 doszli do porozumienia.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

De**lu jakie prawa są to dorośli niepełnosprawni. Po drugie cwoku ależ proszę bardzo odbierz prawa i weź ma utrzymanie . Boże co za kr***n typowy pisoid

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Nie zmusiły, nie zmusiły. Dziesięc minut temu słyszałem w radio wypowiedź p. Hartwig, że zawieszenie (ZAWIESZENIE, nie zakończenie) protestu to wspólna decyzja protestujących. No ale i stokrotkę da się przedstawić jako śmiertelną truciznę, bo jakiś kr***n zjadł dwa kilo i umarł...

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Jak zwał tak zwał liczy się efekt

0

Zglos komentarz

G
GALEX 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jak zwał tak zwał?? czy ja sobie tłumaczy jak mu wygodnie?

0

Zglos komentarz

Y
yurek6819 🏹 Łowca
8 lat temu

Jurku żyjemy w Polsce i nie obchodzi mnie co jest u Niemców. A jeśli już porównujesz to tam napewno nie ma polityków typu Kryśka ,którzy żrą w czasie obrad i jeszcze drą ryja. Swoją drogą ktoś ich tam wpuścił z tymi wszystkimi rzeczami. Więc tych cieci (straż marszałkowska) też trzeba wywalić na zbi...

Jurku żyjemy w Polsce i nie obchodzi mnie co jest u Niemców. A jeśli już porównujesz to tam napewno nie ma polityków typu Kryśka ,którzy żrą w czasie obrad i jeszcze drą ryja. Swoją drogą ktoś ich tam wpuścił z tymi wszystkimi rzeczami. Więc tych cieci (straż marszałkowska) też trzeba wywalić na zbity pysk.

0

Zglos komentarz

J
Jurek43115 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Wprawdzie z Warszawy nie jestem, ale mój dziadek był i walczył w Powstaniu Warszawskim o to, żeby jakiś de**l w 2018 roku mógł sobie porównywać Kaczyńskiego z Hitlerem w imię wolności słowa. Ci ludzie już odeszli, więc cię nie skrytykują, ale ciekawe jakbyś im to wytłumaczył. Warszawiak się znalazł.

Wprawdzie z Warszawy nie jestem, ale mój dziadek był i walczył w Powstaniu Warszawskim o to, żeby jakiś de**l w 2018 roku mógł sobie porównywać Kaczyńskiego z Hitlerem w imię wolności słowa. Ci ludzie już odeszli, więc cię nie skrytykują, ale ciekawe jakbyś im to wytłumaczył. Warszawiak się znalazł.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

Ależ powstańcy Warszawscy walczą z kaczorem bo nie chca by pe**ł z Żoliborza wycieral mordę ich bohaterswem

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Hurra! Jest szansa, że Prezes się publicznie pojawi.

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Na katafalku.

0

Zglos komentarz

J
Jurek43115 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ej, tak doszło do porozumienia, że teraz znowu muszą protestować. Poza tym pamiętam jak Tusk mówił, że nie ma kasy. Lewackie ćwoki. Zapomnieliście i TVN nie przypomniał?

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Doszlo do porozumienia, rodzice niepełnosprawnych zgodzili sie na propozycje rządu. Tyle ze teraz, gdy pisuary wywalają grube miliony na jakies jachty, przyznaja sobie miliony nagród, to protestujący przypomnieli sobie ich obietnice z czasow gdy pis był w opozycji. Co, jureczku,amnezja cie męczy?

Doszlo do porozumienia, rodzice niepełnosprawnych zgodzili sie na propozycje rządu. Tyle ze teraz, gdy pisuary wywalają grube miliony na jakies jachty, przyznaja sobie miliony nagród, to protestujący przypomnieli sobie ich obietnice z czasow gdy pis był w opozycji. Co, jureczku,amnezja cie męczy?

0

Zglos komentarz

P
8 lat temu

Jureczek i inne pisdusie zaorane jedynie minusy postawiły... Ot, tyle tylko mogą nieudole społeczne :))

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
8 lat temu

Ziobro wspaniały człowiek każda jego reforma wytrzymała do 2-3 tygodnie (jak sądy 24h to było dopiero coś pięknego Ziobro wprowadził a Sędzia przy kontakcie o konieczności przeprowadzenia rozprawy powiedział, że dziś nie ma czasu bo jest weekend i będzie dopiero w poniedziałek)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

protest się praktycznie zakończył ale smród po stronie nierządu pis.pozostanie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Ty id**to wciąż tutaj???

0

Zglos komentarz

M
mikeee25 💩 JP 100%
8 lat temu

Jakubek, twoja spuścizna intelektualna jest za płytka, by podjąć myślenie. Fajne masz nazwisko. (:

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
8 lat temu

..przecież w sejmie już od dawna są, i pozostają ciągle , niedorozwinięci posłowie specjalnej troski z PO i Nowoczesnej... Nikt z tego nie robi afery

0

Zglos komentarz

Reklama