Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6A po co kasa z unii (zawsze coś skapnie), wprowadzi swoją wizje dowali sie podatki i już będzie kasa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A niby dlaczego wczesniej bylo wiecej kasy???dlaczego tusk zlodziej siedzi w brukseli???bo Polska tanczyla jak europejscy deb.ile zagrali..taka prawda!!!UE zniszczyla Polska solidna konkurencje gospodarcza-bo jestesmy zwyczajnym rynkiem zbytu,a to ze daja nam jakies ochlapy ktore i tak do nich wraca...
A niby dlaczego wczesniej bylo wiecej kasy???dlaczego tusk zlodziej siedzi w brukseli???bo Polska tanczyla jak europejscy deb.ile zagrali..taka prawda!!!UE zniszczyla Polska solidna konkurencje gospodarcza-bo jestesmy zwyczajnym rynkiem zbytu,a to ze daja nam jakies ochlapy ktore i tak do nich wracaja..no sory!!dlaczego nie mowi sie o tym ze ponad 1mln uchodzcow z ukrainy Polska przyjela??!!!!europejskie zaklamane szwincle doprowadza to swoja polityka do III wojny swiatowej!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co w tym zlego? Zeby polska nie mogal sie sama wyrzywic? Nikt nic nigdy nikomu nie daje za darmo pamietaj o tym...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli już o tym wstawka, to polityka PiS to pretekst a nie powód, żeby nie dać funduszy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane