Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Kochany a wszystko to zgodnie z prawem bo się należy , taki system nic nie zrobisz. większość ludzi na ich miejscu przytulała by te diengi bez skrupułów bo tak ich zaprogramowano .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nic nie jest zgodne z prawem, bo: 1) piramidy finansowe są w Polsce nielegalne, 2) nagroda nie może być przydzielana jako część wynagrodzenia, 3) budżet musi się dopinać, a jak się nie dopina, to się likwiduje rząd
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Art. 286. Par. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia woln...
Art. 286. Par. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I tak to kropla w morzu jeśli weźmie się pod uwagę kilka tysięcy płatnych trolli którzy za mniej niż 3500 zł. trollować nie będą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Idź ku*wo wybierz normalny rząd. A nie, w polin się nie da, bo obywatele to de**le i obszczymury których nie obchodzi nic poza przelewem za 500+ xD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dzielą się składkami tych ludzi którzy umarli przed emeryturą , wtedy mają obfite premie budynki zamiast dołożyć te środki do emerytów głodujących :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane