Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak.. PIS obiecuje.. ale slowa nie dotrzymuje.. zlap sie mocno czegos.. jazda bedzie ostra.. 500+ teraz zaboli.. + kara zmniejszenia dotacji.. UWAGA.. DROGA Z WYBOJAMI.. TYLKO DLA WYTRWALYCH Z MOCNYMI NERWAMI..!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
P i ZPRawiedliwość nie podnosi podatków! tylko ustanawia nowe opłaty. A wokół tyle innego szumu, żeby proletariat nie zauważył, mało kto się zorientował, że np.obowiązująca teraz w Polsce stawka VAT 23% to też zasługa pisu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
...kontynuując myśl, że pójdzie wszystko w górę - owszem, to prawda, i jednocześnie ZNOWU wzrośnie podatek VAT. I o to tak naprawdę chodziło. Aha: ustawa jest tak napisana, że - uwaga - NIE MA OBOWIĄZKU wykorzystywania tych pieniędzy na rozwój elektromobilności albo na coś innego. Można je przelać...
...kontynuując myśl, że pójdzie wszystko w górę - owszem, to prawda, i jednocześnie ZNOWU wzrośnie podatek VAT. I o to tak naprawdę chodziło. Aha: ustawa jest tak napisana, że - uwaga - NIE MA OBOWIĄZKU wykorzystywania tych pieniędzy na rozwój elektromobilności albo na coś innego. Można je przelać na "pińcet plus" na przykład.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane