Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
mysliwy 😏 Szyderca
8 lat temu

Niemcy już tam jadą wykupić lotniska.

0

Zglos komentarz

F
funkiller 😏 Szyderca
8 lat temu

A po lotniskach całą resztę wezmą żydzi. Praktycznie, to już kupili Argentynę. W końcu to oni rządzą międzynarodowym funduszem walutowym.

0

Zglos komentarz

Reklama