Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
12Tak Cię nie lubię. Ale roz***aleś system i muszę dać Ci plusa..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale w***laj
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale to chyba pierwszy jego pomnik który mimo przesadności i nadnaturalnych proporcji, nie bije po oczach aż takim kiczem jak poprzednie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wy nic nie rozumiecie, tam pod płaszczem jest głowa Jarosława, tam gdzie normalnie jest f**t.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pierwsza linia, druga linia, trzecia a za nią figura. Gdyby nie prelegent (czy on zawsze będzie tłumaczył, dlaczego tak a nie inaczej) to nie wiedziałbym o co chodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I niech ktos mi powie ze nie zyjemy w komunie - pomniki obecnych rzadzacych zza ich zycia stawiane - typowo komunistyczny zwyczaj. Czy ktos widzial by stawiano pomnik merkel, trumpowi przy uroczystym odslonieciu? Pilsudzki, Kosciuszko, Kopernik etc nie maja tylu pomnikow co l i j kaczynscy. Doslowni...
I niech ktos mi powie ze nie zyjemy w komunie - pomniki obecnych rzadzacych zza ich zycia stawiane - typowo komunistyczny zwyczaj. Czy ktos widzial by stawiano pomnik merkel, trumpowi przy uroczystym odslonieciu? Pilsudzki, Kosciuszko, Kopernik etc nie maja tylu pomnikow co l i j kaczynscy. Doslownie Polska jak Korea Pn lub kiedys ZSRR (i tak jak bylo w przypadku pomnikow Lenina/Stalina ten tez legnie w gruzach)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ma być w skali 1:1 to na bank 2,20m jest razem z podstawą pomnika.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
i to nie jeden - to była ulubiona poza w której "pomikowano" Lenina - wraca stare
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiesz jak potraktowano jeden z pomników Lenina "natemat.pl/159427,pomnik-lorda-vadera-zastapil-pomnik-lenina-w-odessie-to-pierwszy-taki-monument-na-swiecie"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy gdzieś jeszcze na świecie, stawiają pomniki prezydentom, którzy zginęli w katastrofie lotniczej?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane