Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5PO i PIS to taka sama prawacko-moherowo-złodziejska banda. W obu tych partiach są sami ludzie, którzy udają bardziej moherowych niż są rzeczywiście by dopchać się do koryta wraz z klerem.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
100% prawda Vac. Zobaczysz jak fanatycy dowalą ci minusów. Dla mnie duży plus
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż, mamy taką władzę jaką wybieramy... jeszcze. Biedroniowi nikt nic nie da, bo jest niezależny - MA ICH W DU**E. PIS Blokuje S6 i dwa tory Lębork - Koszalin. PO to samo de facto. Wierchuszka POPIS została usunięta ze spółek miejskich i to dlatego ta ZEMSTA. Obyśmy głosowali słusznie, a nie...
No cóż, mamy taką władzę jaką wybieramy... jeszcze. Biedroniowi nikt nic nie da, bo jest niezależny - MA ICH W DU**E. PIS Blokuje S6 i dwa tory Lębork - Koszalin. PO to samo de facto. Wierchuszka POPIS została usunięta ze spółek miejskich i to dlatego ta ZEMSTA. Obyśmy głosowali słusznie, a nie partyjnie w najbliższych wyborach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PISowskim nieudacznikom niesmak bo ten nie kradnie i ludzie go lubią :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niech napisze ile dni był w delegacji i ile wydał na wyjazdy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane