Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Pis wyłącza mikrofony, po wyłączało mikrofony... Wszystko po staremu... Zmieniając rządzących między popaprańcami a pisiorami lepiej w tym kraju nie będzie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pan Premier przemawiał w języku polsko-pisowskim, dlatego inni europosłowie, nie znając polskich idiomów językowych prosili Go, żeby konkretnie wytłumaczył o co Mu chodzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lemingi zapomniały, jak PO wyłączało mikrofony. Zapomniały też, jak to aresztowano internautę za prowadzenie serwisu antykomor. Krótka pamięć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Daj jeden przykład jak PO wyłączało mikrofony a ja ci da 100 przez dwa lata nie-rządów pisu jak ogrodnik wyłączał mikrofon opozycji. Zapomniałeś też że policja pisowska spisuje osoby które zadają pytania "bez kartek"!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
piotrek, nie wysilaj się, przecież to koorwa p**sowska, płatny p**strollik, zawsze ci zaprzeczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane