Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Janku obstrukcja już ci przeszła? Jak ci się widzi to pisowskie złodziejstwo? Za*******e jest zapożyczyć kraj za granice przekupić ciemnotę 500- a resztę rozkraść, ten dług będą spłacać nasze dzieci, wnuki i prawnuki, brawo dojna zmiano!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
najgorsze jest to ,że wielu Polaków uważa,że im się należało!najważniejsze,że to PO nie ukradło...tylko nasi!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety pis będzie rządził przez 8 lat. Mają swój elektorat za 500+. Teraz przekaz do autora wstawki. Wybielać złodziei z po że mniej kradli???? Nosz ku**a?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pis będzie miał możliwość rządzić 8lat lub więcej,elektorat 500+ nie zawiedzie,tak samo jak rydzykowy. Wybielając PO że to tacy szlachcice,przypomnę OFE,elektrownia atomowa która pochłonęła 182 miliony złotych a nawet miejsca nie wybrano. Autorze ... usuń anty z nicka. PIS+PO to stare,komunistyczne...
Pis będzie miał możliwość rządzić 8lat lub więcej,elektorat 500+ nie zawiedzie,tak samo jak rydzykowy. Wybielając PO że to tacy szlachcice,przypomnę OFE,elektrownia atomowa która pochłonęła 182 miliony złotych a nawet miejsca nie wybrano. Autorze ... usuń anty z nicka. PIS+PO to stare,komunistyczne zło.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiS i PO to zło. Jednak PO to tak zwane mniejsze zło. Wystarczy spojrzeć co się dzieje i jak ludzie o różnych poglądach się traktują. PO próbowało łagodzić spory, PiS tylko dolewa oliwy do ognia czekając aż wybuchnie. Zresztą co to za partia która kupuje wyborców za ich własne pieniądze wykorzystują...
PiS i PO to zło. Jednak PO to tak zwane mniejsze zło. Wystarczy spojrzeć co się dzieje i jak ludzie o różnych poglądach się traktują. PO próbowało łagodzić spory, PiS tylko dolewa oliwy do ognia czekając aż wybuchnie. Zresztą co to za partia która kupuje wyborców za ich własne pieniądze wykorzystując naiwność i głupotę zwykłych ludzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
antytroll, w jednym masz racje jedni i drudzy to zlo. Ale nie zgodze sie z tym, ze po probowalo lagodzic spory, po prostu jedni i drudzy wlaza w du.e tym ktorzy im placa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A pis sobie nie ostrzył zębów na to co zostało w OFE? Rydzyk pewnie też już pobrał ze 182 mln, po następnych wyborach pis przestaje istnieć, próba fałszowania wyborów nie wypali będziemy patrzeć złodziejstwu na ręce!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane