Reklama
Reklama

Komentarze

10
S
7 lat temu

Komunistów najlepiej zwalczają sami komuniści, i oto nam chodzi.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
7 lat temu

nam?

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nam, Polakom. Czego Jurku nie rozumiesz?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
7 lat temu

aha, a na pijaństwo najlepsza jest wódka:)

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Nie do końca, ale jesteś blisko. Najlepszym terapeutą dla alkoholika jest niepijący alkoholik. Chodzisz gruz na spotkania AA to chyba powinienneś wiedzieć?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
7 lat temu

nie chodzę, leczę się wódką, zgodnie z zaleceniami dra snikersa:) skąd ty masz pojęcie, co się na takich spotkaniach dzieje? błędne, bo błędne, pewnie dlatego piszesz brednie w delirycznym widzie...

0

Zglos komentarz

C
camovi 🏹 Łowca
7 lat temu

Wraca PRL!!!!

0

Zglos komentarz

A
andrzejandrzej 🌾 Wieśniak
7 lat temu

PRL jest ciągle

0

Zglos komentarz

K
KSUT 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Gdyby nie to narzędzie, dawno by była zadyma, a tak to pokojowo jest!

0

Zglos komentarz

R
roman2272 🏹 Łowca
7 lat temu

Siłowo ale pokojowo .

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
7 lat temu

tych komunistów z pis kto ma zwalczać? staszek piotrowicz

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
7 lat temu

To tylko tak na wszelki wypadek ....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Gdyby nie kodowsko - ubywatelskie bydło i ich prowokacje, to i spokój byłby na ulicach. Nie widzicie, że tutaj chodzi tylko o robienie szumu, żeby Policja musiała reagować, a unijne lewactwo myślało, że tu już faszyzm zapanował.

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
7 lat temu

Odporny na fakty jesteś

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
7 lat temu

jak się Jarek zesra w gacie to będą go podmywać ;)

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

Szmaty z PIS-u się biją i prawidłowo .

0

Zglos komentarz

R
remas27 💩 JP 100%
7 lat temu

Jureczku wrzuć może obrazek z 9 02 2015 spod JSW [armatki broń gladkolufowa]

0

Zglos komentarz

G
gadzet_pl 😏 Szyderca
7 lat temu

niebieski kolega ław*palny nie ma samougaszacza

0

Zglos komentarz

Reklama