Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Ha, ha, ha... i właśnie dlatego, dzięki takiemu agentowi wpływu jak starszy Morawiecki powstał Nord Stream, a teraz powstaje Nord Stream 2... Ha, ha, ha...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Morawiecki nie dziala w niemczech a nord stream jeden idwa jest poza polskimi wodami terytorialnymi . Przyklad z d.... wzięty czyli tym czym myślisz
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gratuję jak-bek, gratuluję... właśnie udowodniłeś, że jesteś głupszy niż to przewiduje regulamin wioski - twój prymitywny umysł nie zrozumiał co przeczytałeś, a bełkot twojego komentarza tylko to potwierdza... :DDD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakubek woli wuja Junckera i ciocie makrele. Lubi pijaństwo i burki. (;
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za to ty uwielbiasz putina ? To jedź do matuszki rosji i obciagaj laski kacapom
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja nic nie wole, to twoja lewacka wyobraźnia podsyła ci te postacie. ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moze mi wyobraznie podpowiada słowa starego kacapa morawieckiego ze polski rzad za wszelka cene powinien zabiegac o poprawe stosunków z rosją?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane