Reklama
Reklama

Komentarze

14
H
HollyDolly 🌾 Wieśniak
7 lat temu

A jak by to było na siedzibie po to by było że wandale że PiS z tym nic nie robi. Władza pozwala na bezprawie. Wiocha jest obiektywna w h.u.j

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Jakby po zachowywali się jak pis , zapewniam Cię że bez żadnych problemów rzciłbym koktajl Mokotowa. Tak wygląda obiektywizm. Twój komentarz typu "przez osiem lat po...." świadczy o tym że jesteś parszywym pisoidem o zrytym łbie. Jeśli masz resztki rozsądku nie przyznawać się do tego na mi...

Jakby po zachowywali się jak pis , zapewniam Cię że bez żadnych problemów rzciłbym koktajl Mokotowa. Tak wygląda obiektywizm. Twój komentarz typu "przez osiem lat po...." świadczy o tym że jesteś parszywym pisoidem o zrytym łbie. Jeśli masz resztki rozsądku nie przyznawać się do tego na mieście ,zeby ktoś cie nie odstrzelił z litości.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Jakubek zrobiłeś już wieczorną gałę w jakiejś bramie???

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Ja nie dziwny taki zwyczaj ,a co u ciebie to jakaś norma?

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

To może obiektywny Kubusiu wrzucisz coś na temat trzaskowskiego, bo z tego co jest w sieci miałbyś mnóstwo materiału na wstawki. Dawaj obiektywny Kubusiu, dawaj. Z ciebie jest taki obiektywny jak z koziej doopy trąba. Lewicowy ekstremista, fanatyk.

0

Zglos komentarz

T
tomi001 😏 Szyderca
7 lat temu

Ja tam nie wnikam kogo lud nienawidzi ...ale jeśli nienawidzi to ma powód.

0

Zglos komentarz

T
torunczyk28 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Takie coś trzeba zgłosić. Trzeba pozbyć się politycznych troli, tych od oszczerstw i szkalowania. I tych którzy udostępniają bez pozwolenia dane innych np rejestracje samochodowe. Wysyłajcie zawiadomienia: cyber-kgp@policja.gov.pl typowe wezwanie do przemocy

0

Zglos komentarz

A
anty_troll 🎖️ Snajper
7 lat temu

życzę powodzenia jest tylko jeden problem on do niczego nie wzywa a opisuje rzeczywistość, tak poza tym wszyscy wiemy że nie starczy ci odwagi

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
7 lat temu

To sobie zgłaszaj cioto .

0

Zglos komentarz

H
HollyDolly 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Jakub ty ubierz mundur co masz na foto i wracaj do swego kraju szwabska swinio

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Tylko mundur widzisz? Dokładnie obejrzyj buźka i nie zapomnij mu zasalutować koniecznie na baczność ciotko

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

kubuś na baczność to może ci zasalutować co najwyżej mój kubuś przed ostatnim pchnięciem, ciotko

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Podnieciles się widokiem jarusia, to dobrze może on to doceni

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Holly, masturb..e, może ty byś wrócił do swoich, za wschodnią granicę RP?...

0

Zglos komentarz

H
HollyDolly 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Pasowało ci być pacholkiem niemiec to i mundur masz a że ryj masz nie wyjściowy no to sobie wstawiłes Jarka. W wawie napewno są specjaliści pomogą ci troszkę botoks i będziesz pasował do rodzinnego uniformu

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Jaki ty masz zarabisty ryjek, tak się nim chwalisz ,że nic nie widać. Chcesz warszawskich specjalistów? To chodź na pola mokotowskie krzyknij że lubisz pis to do razy zrobią darmową plastykę twarzy na miejscu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Pola Mokotowskie są obstawione przez przyjezdnych z UW. Skąd więc ty kubuś jesteś, z Psiej Wólki?

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Pola mokotosskie wszyscy w warszawie lubią, tylko pisoidy nienawidza drzew, wiec je masakruja

0

Zglos komentarz

R
robson1966 🌾 Wieśniak
7 lat temu

wstawią nową witrynę za pieniądze lewalów...też mi popis...(głupoty )bo po lewej stronie same głupki

0

Zglos komentarz

H
HollyDolly 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Kubuś pora spać po upalach mozg już uległ lasacji, tu juz ani lekarz ani leki nie pomogą. Nie wiem może angela twoja rodaczka i wzór coś poradzi. Może czarny z emigracji cos ci wsadzi coś wyjmie. Nie wiem ja nie pomoge

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Podaj dokladny adres to ja ci pomoge

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

Ty ciągle chcesz te adresy od ludzi ale zapomniałeś, że sam miałeś mi podać swój i co, i czekam dalej. Jesteś pi..a i myślę, że jak byśmy już stanęli przed sobą to nerwowo rozglądał byś się za "kulsonami" którymi tak pogardzasz.

0

Zglos komentarz

H
HollyDolly 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Joham i Kubuś może do brukseli jedzie do rudego pokażcie mu jak za nim stoicie tu w Polsce obcym dla was kraju nic nie wskuracie. Po co to wasze pier..dolenie za rok wybory zobaczymy kto wygra. No a teraz już spać jutro rano trzeba wstać i do niemiec na szparagi

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
7 lat temu

Ja powiedziała, jakaś tam maszkara z PIS "Nie popieram, ale rozumiem"...

0

Zglos komentarz

J
Jaham 🌾 Wieśniak
7 lat temu

JaK powiedziała, jakaś tam maszkara z PIS "Nie popieram, ale rozumiem". Przepraszam "K" mi uciekło...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Nie Warszawa tylko zakodowana patologia

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Strasznie duzo tej patologii dlatego tyle kulsontwa wokół sejmu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

No właśnie nie dużo...już większe siły angazowane są do meczu na lazienkowskiej

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Ty nigdy meczu nie widzialas

0

Zglos komentarz

O
oryginalgabber 🏹 Łowca
7 lat temu

I kamera też na nic :D

0

Zglos komentarz

B
bubek666 🎯 Wyjadacz
7 lat temu

Akurat z tym się zgodzę. Będąc w takim położeniu geograficznym na szczęście jesteśmy enklawą w której PiS nie wygrał i nie wygra.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
7 lat temu

Se hahaha nieuki przemówiły haha

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

I to nam pięknie pokazuję, że lewacka opozycja to zwykli wandale i hołota. Gdybyście byli ruchem oddolnym to może bym was "pobłogosławił", ale wy macie swoich właścicieli i szczekacie jak pan kazał.

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
7 lat temu

Swoje blogoslawienstwo mozesz sobie wsadzic

0

Zglos komentarz

P
7 lat temu

kUBEK, stali bywalcy już wiedzą, że jesteś fanatykiem a nawet lewicowym ekstremistą, więc każdy normalny człowiek uzna twoje jakiekolwiek słowa za nieważne i nic nie znaczące. Żyjesz nienawiścią do pewnej grupy ludzi i nie potrafisz wyjaśnić dlaczego jednocześnie popierając bardziej skrajne odmiany...

kUBEK, stali bywalcy już wiedzą, że jesteś fanatykiem a nawet lewicowym ekstremistą, więc każdy normalny człowiek uzna twoje jakiekolwiek słowa za nieważne i nic nie znaczące. Żyjesz nienawiścią do pewnej grupy ludzi i nie potrafisz wyjaśnić dlaczego jednocześnie popierając bardziej skrajne odmiany tego, czego nienawidzisz.

0

Zglos komentarz

Reklama