Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Policja nie zdają sobie sprawy z tego że po zmianie władzy to oni jak dziś UB i SB zostaną pozbawieni emerytur i będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Dziś mają prawo odmówić rozkazu i zachować twarz. Ja wiem że samą odwagą nie nakarmią rodzin. Ale warto nawet zmienić zawód i nie leg*tymizow...
Policja nie zdają sobie sprawy z tego że po zmianie władzy to oni jak dziś UB i SB zostaną pozbawieni emerytur i będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Dziś mają prawo odmówić rozkazu i zachować twarz. Ja wiem że samą odwagą nie nakarmią rodzin. Ale warto nawet zmienić zawód i nie leg*tymizować tego bezprawia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Z teorii i praktyki powstawania reżimów totalitarnych opartych na służbach mundurowych wynika, że lojalność takich służb nie uzyskuje się przez ich przekupienie ale wmieszanie ich w zbrodnie na obywatelach. Bojąc się rozliczenia w przyszłości robią wszystko by utrzymać skorumpowany reżim przy władzy...
Z teorii i praktyki powstawania reżimów totalitarnych opartych na służbach mundurowych wynika, że lojalność takich służb nie uzyskuje się przez ich przekupienie ale wmieszanie ich w zbrodnie na obywatelach. Bojąc się rozliczenia w przyszłości robią wszystko by utrzymać skorumpowany reżim przy władzy. Przykład rumuńska Securitate, czy NRDowska Ministerium für Staatssicherheit. Obserwujmy więc Polskę - bo przyszło nam żyć w ciekawych czasach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane