Lektura obowiązkowa w każdym domu!!!
przez
arteck
— 7 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Podobno najwygodniej. A i bezpieczniej jakby ktoś ze śmiechu miał "glebę zaliczyć"...
Zgłoszenie zostało wysłane
Czekam na innebdzielo tego autora a raczej 2 dziela ,, kroniki wiezienne'' i ,, uwagi praktyczne do pielęgnacji odbytu po ciężkich urazach''
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane