Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
macie tam w Radzyminie jakiegoś kandydata antysemitę , to wyjaśnia wszystko.Sprawą powinna się zająć prokuratura
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
qurwa nie wiem..... mieszkam tu dopiero 9 lat.... i sram na to :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No własnie. Mieszkasz 9 lat. To teraz sprawdź sobie kto tam mieszkał przed Tobą. Jeszcze 100 lat temu ok 60-70% mieszkańców Radzymina to byli Żydzi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Korep ty to śpiewasz jak rasowy dobrze wytresowany by lewak nie używający narzędzia powyżej szyji Idź podp...l do prokuratury to może zrobi się bardziej medialnie i część nieuświadomionych się uświadomi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Michalng: np: Isaac Bashevis Singer , pisarz....jest tu na budynku tablica upamiętająca gdzie mieszkał , ja mieszkam na nowym osiedlu a nie w kamienicy z pluskwami....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pis to taki lobuz z piaskownicy, rozpycha sie, burzy babki, zabiera foremki, grozi innym a jak wylezie z piaskownicy to dostaje klapsa od doroslego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wszyscy klęczą przed żydkami,z całym światem nie wygrasz jeśli nie masz poparcia ale szacun za myśl która ujrzała światło dzienne...my jako jedyni powiedzieliśmy o tym głośno
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czasami jest tak, że jaK BY KTOŚ SKUMAŁ CO TO Radzymin , to my mu łeb eksplodował...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to jest tak że jakby gimbus zrozumiał co to jest Radzymin , Ossów, Zielonka, Ząbki.....to by mu łeb explodował....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
diamentowamaska to oddolna inicjatywa obywatelska czy jakaś konkretny ruch ? kto się podpisał pod tym ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Problem polega na tym, iż taki sam plakat można zrobić z logiem prawie każdej partii w Polsce z tym ,ze opis byłby inny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane